640px-Octavianus_Caesar_Augustus_edited_

seria

caesar Augustus

roe deer meat.jpg

caesar Augustus,

czyli sarnina

Dziczyzna, czyli mięso z dzika, sarny czy jelenia, jest produktem naturalnym, ekologicznym i o wiele zdrowszym od mięsa hodowlanego Delikatne i kruche mięso sarny jest najwyżej cenionym rodzajem dziczyzny. Mięso jest mocno ukrwione i mało otłuszczone, nie zawiera ścięgien ani powięzi. Do tego jest lekko słodkawe, oraz aromatyczne, dzięki czemu zachęca psich niejadków.

Sarnina w naszych karmach jest starannie dobrana, cenimy przede wszystkim jakość i świeżość. 

Poświęcamy dużo czasu na potwierdzanie wysokiej klasy wartości naszego mięsa, aby Twój pupil w karmach 77 jadł mięso tylko od zdrowych i sprawdzonych dostawców.

Gotowane w 77ºC

Uważamy, że najlepsze mięso powinno być powolnie przygotowywane w niskich temperaturach. Zapobiega to przegotowaniu i tym samym sprawia, że cenne składniki odżywcze i witaminy pozostają w mięsie. Opracowaliśmy proces precyzyjnie, tak aby trwał aż 46 godzin w świeżej wodzie o temperaturze 77°C. Dzięki temu Twój pupil będzie miał najbardziej zachwycającą potrawę, jaką kiedykolwiek jadł.

Fura Warzyw

Ponad 25% warzyw, owoców lub ziół

Ziarnom mówimy stanowcze NIE.

sensegluten.png

Bez zbóż,

kukurydzy,

ani ryżu

Pozwól swojemu pupilowi odkryć wszystkie smaki 77

Oto karta dań dla twojego ulubieńca. Prezentujemy tutaj smaki od tradycyjnej polskiej gęsiny z gruszką, aż po śródziemnomorskie suszone krewetki. Jeśli twój pies jest prawdziwym smakoszem, z pewnością ucieszysz go czymś wyjątkowym z naszego menu.

Charles V

krwista wołowina

George VI

delikatna cielęcina

Louis XIV

jagnięcina

Augustus

sarnina

Arthur

jelenina

Paul I

kurczak

Peter I

królik

Francis I

krewetki